Balıkesir Valiliği Ziyaretimiz - KOOPERATİFLERİMİZ ÜRETİMİN KILCAL DAMARLARIDIR.

04.12.2017 00:00:00

KOOPERATİFLERİMİZ ÜRETİMİN KILCAL DAMARLARIDIR.

 

Balıkesir Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği (HAYKOOP) Başkanı Faruk Özen, Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette hayvancılıkla uğraşan vatandaşların durumu ve Balıkesir'in tarım ve hayvancılıktaki yeri ve önemi üzerine bir görüşme gerçekleştirildi.

Birlik Başkanı Özen, kendilerine ve Balıkesir'de tarım ve hayvancılığın gelişmesine sağladığı desteklerinden dolayı Vali Ersin Yazıcı'ya teşekkür etti.

 

TARIMSAL ÜRETİMİN EN ÖNEMLİ UNSURU DESTEKTİR.

 

Tarım ve bu sektörün bir bileşeni olan hayvancılık sektörünün bölgenin ana kalkınma eksenlerinden bir tanesini oluşturduğunu ifade eden Vali Yazıcı, ""dedi.

 

HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ.

 

Devletimizin çok önemli destekler verdiğini ifade eden Vali Yazıcı, "Gerek tarımda, gerek turizmde gerekse diğer yatırımlarda devletimiz her zaman işletme sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın yanında yer alıyor. Ülkemiz son yıllarda bu konularda ciddi mesafeler kat etti. Balıkesir olarak bizler de sektörün gelişmesi ve desteklerden hak ettiğimizi alabilmek için üzerimize düşeni yapmak durumundayız. Devletimiz, kendi işini kurana, kendi işini yapana çok güzel imkânlar sağlıyor. Bunlar son derece güzel gelişmeler. Kooperatif başkanı ve yönetimlerine, emeklerinden ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Üretici çiftçilerimiz her şeyin en iyisi ve güzeline layıktırlar." dedi.


Okunma Sayısı: 779

S.S. BALIKESİR BÖLGESİ HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ © 2022

Yıldırım Mah. Balakan Sokak No:12/A Tel1: (266) 239 10 81 GSM. (533) 426 06 30 Faks (266) 239 10 21

Geliştirici ©